“Ми готові працювати навіть у свята”, – директор КП “ЧЕЛУАШ”

28 грудня 2021, 12:25

Сьогодні, 28 грудня, Черкаси “накрив” значний снігопад. Працівники комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” відразу розпочали боротьбу з негодою та прибирання міста від опадів. 

На найближчий час синоптики не прогнозують суттєвого покращення погодних умов, а директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник говорить, що комунальники готові до негоди та будуть працювати навіть під час новорічних свят.

- До сьогоднішнього снігопаду ми готувалися завчасно, адже синоптики попереджали про можливість опадів до 50 см. Тому до прибирання снігу були задіяні також інші комунальні підприємства з їх технікою. Ми стягуємо всі сили в місті, які можна залучити для боротьби з негодою. На сьогодні ми маємо більше 25 одиниць грузової техніки та 17 тракторів, які будуть задіяні в розчищенні снігу та посипанні доріг протиожеледною сумішшю. Всі бригади, які є на “ЧЕЛУАШі” ми також залучаємо до ручного прибирання снігу на перехрестях, тротуарах тощо, - говорить Олексій Мельник.

Він додає, що бригади розплановані на цілодобове чергування.

- Люди і техніка працюватимуть цілодобово. КП “ЧЕЛУАШ” забезпечує також щоденне чергування біля головної ялинки Черкас, по бульвару Шевченка. Сніг снігом, але сміття потрібно прибирати регулярно. Ми старатимемося, щоб нічого не зіпсувало настрій черкасців у ці новорічні дні. Ви бачили, який гарний центр міста? Зробимо усе можливе, щоб він був таким самим під час усіх новорічних свят, - зауважив директор КП “ЧЕЛУАШ”.

Заступник директора КП “ЧЕЛУАШ” із загальних питань Микола Параскевич розповідає, що якщо погода в Черкасах не покращиться, комунальники працюватимуть і в новорічну ніч.

- Святкувати ми будемо вже після того, як приберемо місто. Працівники всі готові, техніка також: будемо використовувати і ту, що є на балансі підприємства, і найману. У нас будуть повноцінні робочі будні. Як тільки перша сніжинка падає - ми всі виходимо на роботу і працюємо допоки ситуація не владнається. Це ж наша робота, - говорить Микола Параскевич.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору