Ми бачимо альтернативу міському голові, – сміляни вимагали відставки керівництва міста (відео)

06 березня 2017, 22:33

6 березня громадські організації міста Сміла розпочали безстрокову акцію протесту. 23 лютого вони звернулися до депутатів Смілянської міськради з рядом вимог. Зокрема вони вимагали відставки в.о. міського голови Сміли Віктора Федоренка. Оскільки влада не виконала вимог, під стінами міськради активісти розгорнули намет та поклали шини, інформує Громадське ТБ:Черкаси.

Громадськість вимагала сьогодні скликати позачергову сесію міської ради, на яку винести питання відставки Віктора Федоренка. Сам в.о. міського голови погодився скликати сесію, проте згідно з законом провести її можна лише завтра.

Член ГО «Патріоти Смілянщини» Олександр Галущенко каже, що вийти під стіни ради смілян змусила недовіра до влади.

– Влада не чує наші питання, коли ми приходимо на сесії, тому ми прийшли до них сьогодні. Повірте, ми бачимо альтернативу міському голові. Це мусить бути патріот, – каже чоловік.

Володимир Бардецький, позафракційний депутат Смілянської міськради:

- Останнє, що викликало обурення смілян – це підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті. Депутатський корпус, наприклад, обурений тим, що дороги в місті ремонтують лише на округах депутатської групи «Сміляни» [депутатська більшість і Смілянській міськраді, - ред]. Ремонти будинків та шкіл також проводять лише на округах депутатів, які підтримують Федоренка.

Депутат каже, що секретар міськради мусить консолідувати роботу міськради, а в нього це не виходить:

- Я пропонував Федоренку на основі депутатських програм створити загальноміську. Але цього досі не зроблено і у раді нема спільного бачення розвитку Сміли.

Питання відставки в.о. міського голови Сміли розглянуть завтра о 15:00. Протестувальники ж поки лишаються під стінами міськради.

Коментарі

Вгору