МСК “Дніпро” програв “Руверу”

23 грудня 2019, 21:33

Перший гол "дніпровці" пропустили на 7-ій секунді гри. Ще два протягом наступних двох хвилин. Загальний рахунок матчу - 6:1, - пише "Черкаський спорт".

22 грудня 2019 р в СК «Будівельник» відбулася зустріч команд екстра-ліги Чемпіонату Черкаської області.

До цієї зустрічі «Рувер» підійшов у своєму оптимальному складі, маючи у заявці на гру 11 гравців, проти восьми у їхнього суперника. Завдяки довшій лаві запасних господарям зустрічі вдалося зі стартових хвилин зустрічі запропонувати і підтримувати високий темп. При цьому варто відзначити, що «Руверу» протистоїть за середнім віком досить таки молода команда – вік гравців від 16 до 20 років.

Поки дніпряни входили у гру, їхній досвідчений суперник досить таки швидко скористався цим і забив у їхні ворота три м’ячі.

На початку другого тайму руверці застосували практично ту тактику «блискавичної гри», що і на початку зустрічі, але «Дніпро» цього разу був готовий до таких дій і зумів протягом перших 5 хвилин тайму не лише вдало стримувати натиск суперника, а й контратакувати. Втім, гру це вже не врятувало.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram