Молоді вчені просять Міністерство освіти захистити черкаський виш (документ)

16 червня 2015, 17:00

image-67e82f938b660d3d1a1eaca36712b649d40c488e00b97b2b8c58c734f9ed3164-V

Рада молодих вчених Черкаського державного технологічного університету звернулася до Міністерства освіти і науки України, а також до Черкаської обласної державної адміністрації з проханням підтримати колектив вишу та підтвердити його самостійність. Про це повідомляє прес-служба ЧДТУ.

У заяві молодих вчених йдеться, що вони виступають за автономію і збереження самостійності університету, як єдиного державного технологічного навчального закладу Черкащини, що надає освітні послуги з підготовки спеціалістів для економіки області.

Безымянный

"Ми підтримуємо заходи, що здійснюються керівництвом університету, його ректором Тамарою Качалою у напрямі підвищення якості підготовки інженерно-технологічних фахівців, прагнення колективу університету досягти показників, що відповідатимуть європейським стандартам освіти. Особливої нашої спільної підтримки потребують плани керівництва щодо перетворення університету на справжній дослідницький вищий навчальний заклад", - йдеться в заяві.

 

Поділитись

Коментарі

Gatyla сказав:

Це добре що здібні анонімні молоді вчені так переймаються адміністративними проблемами і хочуть працювати в державному, але під мудрим керівництвом Качали, ніж в національному. Але все ж хотілося б знати їх прізвища та пробити по науковометричній базі їх публікації. Щоб впевнитися в їх здібностях ще і в науках, а не тільки в адміністративних питаннях.

Батько студента ЧДТУ сказав:

Ми батьки студентів ЧДТУ також підтримуємо цю точку зору, адже наші діти вступали до технічного ВУЗу , а не до педагогічного тим більше, що в ЧНУ призначено ректором людину без досвіду педагогічної та наукової роботи – Черевка, а всім нам відомо як він керував областю за часів Ющенка і як будували “Золоту підкову” і скільки там було вкрадено грошей. А в ЧДТУ ректор Качала Т.М. дійсно багацько робить і вже зроблено для перетворення ВУЗу на справжній дослідницький вищий навчальний заклад європейського зразка.

Gatyla сказав:

Ще лишилося звернення від любителів природи на захист Качали написати ))))))
“Ми батьки мріємо щоб наші діти отримали диплом не НАЦІОНАЛЬНОГО, а ДЕРЖАВНОГО ВНЗ. хоча останні котується нижче” Браво! Логіка відпочиває. ))))). До речі, “батьки” а коли у Вас були установчі збори, де ви таке єдине рішення прийняли?

Gatyla сказав:

“в ЧНУ призначено ректором людину” Ректор ЧНУ був обраний колективом. В той же час ректора ЧДТУ Качала програла вибори і була ПРИЗНАЧЕНА МОН.
Де навчалися, “батьки”? У школі Геббельса?

Gatyla сказав:

“Батьки” можете розслабитися. Качалу 16 го звільнено ))))))

оксана сказав:

а вам розслаблятися не можна….Кого призначили в.о…..подобається???

Gatyla сказав:

Я цю людину не знаю. Тому почекаю. Подивлюся на його дії. Тоді дам оцінку.

оксана сказав:

Так я знаю.У мене виникає запитання до міністра освіти.А чекати не треба…поцікавтеся…

Вгору