“Модель ООН”: черкаські школярі спробували себе у ролі дипломатів

02 квітня 2023, 16:35

У Черкасах відбувся традиційний освітній проєкт "Модель ООН". Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За традицією щороку учні із різних міських закладів освіти грають в освітню імітовану гру "Модель ООН". Цьогоріч у цьому проєкті взяли участь близько 200 учнів.

- Цей проєкт ініційований Міською учнівською міжпарламентською асамблеєю для всебічного розвитку старшокласників. Зокрема, школярі вчаться орієнтуватися в суспільно-політичному та економічну житті не лише свого міста, а й інших країн світу. Відзначу, що в Черкасах ця гра відбувається вже дванадцятий раз, - розповіла Чубіна.

Цього разу тему обирали спираючись на події, спровоковані рф в Україні, а саме – повоєнна відбудова міжнародного ладу, реформування системи міжнародних інституцій.

Завершився проєкт дипломатичним балом, в якому взяли участь школярі.

Зазначимо, що "Модель ООН" – це міжнародна освітня програма, в ході якої імітуються засідання різних органів системи ООН. На цих засіданнях-імітаціях учні виступають у ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в Організації Об'єднаних Націй.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору