МХП разом із БФ “МХП-Громаді” продовжують допомагати медикам засобами захисту

09 квітня 2020, 20:47

Чергову партію медичних засобів, необхідних для безпеки медперсоналу, сьогодні, 9-го квітня, передали до Черкаської міської інфекційної лікарні. Наразі тут перебувають 16 пацієнтів, хворих на Covid-19.

Загальна сума благодійної допомоги склала 163 000 грн. На ці кошти закупили 800 медичних халатів, 500 распіраторів, 1000 шапочок-беретів і таку ж кількість пар бахіл. Також "МХП-Громаді" разом із МХП придбали 300 поліетиленових фартухів, 500 одноразових масок, 100 захисних окулярів і таку ж кількість комплектів протиепідемічного огляду.

Руслан Пономаренко, координатор черкаського штабу від МХП та керівник департаменту МХП розповідає, що це лише незначна частина допомоги. Незабаром лікарням почнуть допомагати медичним обладнанням.

- На потреби медзакладів  Черкаської області для протидії епідемії Covid-19 агрохолдинг МХП виділив 14 млн грн. Наразі у рамках межах цієї ініціативи ми спільно з благодійним фондом «МХП-Громаді» передаємо лікарням засоби індивідуального захисту. Незабаром почнемо роздавати доставляти медобладнання, на поставку якого очікуємо найближчим часом. Незважаючи на загальний дефіцит такого обладнання, МХП знайшов можливість його придбати у Китаї, - розповів Руслан Пономаренко.

Світлана Волгіна, головний лікар КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня", зазначає, що медзаклад першим в області розпочав приймати хворих на коронавірус пацієнтів.

- За день наші працівники використовують 50 комплектів захисного одягу. Допомога МХП є дуже доречною, адже найголовніше у питанні захисту медичних працівників –- не допустити їх зараження, - зазначає очільниця інфекційної лікарні.

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас,  також долучився до передачі медзасобів інфекційній лікарні. Він зауважив, що цінує багаторічні партнерські стосунки з МХП.

- У такі моменти, як зараз, дуже важливо усім ставати пліч-о-пліч та об’єднуватися задля збереження життя та здоров’я людей, –- зазначив очільник міста. 

Нагадаємо, що МХП спрямував 14 мільйонів гривень для того, аби запобігти поширенню коронавірусу в Черкаській області і став ключовим партнером платформи Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19. Головна мета проекту - об’єднати зусилля бізнесу, влади та громади у протистоянні захворюванню на Covid-19. Ще 55 мільйонів МХП додатково виділив для загальнодержавного фонду протидії коронавірусу, ще 15 млн грн - для Вінницької області.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору