“Мітинг замість святкування”: черкаські освітяни протестували під вікнами Офісу Президента (фото, відео)

22 січня 2020, 19:31

Працівники Черкаської санаторної школи, у якій навчаються діти зі сколіозом, сьогодні долучилися до мирного мітингу в Києві. Освітяни вимагали видалити з нової редакції Закону про середню освіту положення щодо закриття санаторних шкіл та припинення набору в такі заклади дітей до 1-9 класів.

Директорка Черкаської санаторної школи Людмила Шарапа у коментарі нашому виданню зазначила, що представники черкаської школи також брали участь в акції протесту під Офісом Президента та під вікнами Міністерства Освіти України. Вона зазначає, що участь в акції взяли викладачі аналогічних освітніх закладів із 12 областей країни.

- Ми передали звернення від педагогічних та батьківських колективів усіх санаторних шкіл, написали ще одне звернення і віддали його на розгляд президенту. Сподіваємося що нас почують, - коментує освітянка.

Зі слів пані Шарапи, працівники Міносвіти жодних коментарів пікетувальникам не надали.Як повідомили вчителям, положення про закриття санаторних шкіл ініціювали посадовці Міністерства охорони Здоров'я.

Коментарі

Вгору