Місяць краси: в Умані оголошено кастинги для участі в конкурсах

26 березня 2018, 16:47

Позмагатись за звання найкрасивішої  уманчанки зможуть позмагатись усі бажаючі. В місті стартував «Місяць краси. Умань 2018» в рамках якого відбудеться низка конкурсів: «Міні міс Умань 2018», «Міс Умань 2018»,«Місіс Умань 2018», де всі бажаючі мають змогу отримати цінні призи, а головне, титул та корону найкрасивішої дівчини міста, пише "Вечірня Умань".

Організаторами заходів є  «Ок Медіа Світ» за підтримки відділу культури  Уманської міської ради.

Перший кастинг на «Міні міс Умань 2018»  відбудеться 31 березня 2018 року у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» о 16.30.

До участі запрошуються дівчата Вікових категорій: 4-6 років, 7-12 років, 13-16 років

Участь у кастингу: безкоштовна.

Завдання для учасниць: Розповісти про себе, продемонструвати талант( 2 хв); відповісти на запитання членів журі.

Переможці кастингу оголошуются  на офіційних сторінках проекту у соц.мережах.

Переможниць кастингу не може бути більше 21 (у всіх вікових категоріях разом).

Кастинг на конкурс краси “Міс Умань 2018” відбудеться 1 квітня 2018 року у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» о 15.30.

Прийняти участь у конкурсі можуть всі бажаючі дівчата: віком 17 до 24 років, не заміжні, без дітей та не маючі судимості.Участь у кастингу безкоштовна.

Завдання для учасниць: візитка 2 хв(розповісти про себе, продемонструвати талант, нагороди і подяки); дефіле(можливо з перешкодами); відповідь на питання журі. (при собі мати туфлі на високих підборах, та купальник)

Переможці кастингу оголошуются на офіційних сторінках проекту у соц.мережах. Кількість переможниць кастингу: 15-25 дівчат.

Кастинг на участь в конкурсі краси  «Місіс Умань 2018» відбудеться 1 квітня 2018 року, в ГРК «Фортеця»

Прийняти участь у конкурсі можуть всі бажаючі жінки: віком від 24 років, заміжні або маючі дітей, не маючі судимості. Участь у кастингу: безкоштовна.

Завдання для учасниць: візитка 2 хв(розповісти про себе і свою сім’ю, продемонструвати хобі); дефіле ; відповідь на питання журі.(при собі мати туфлі на високих підборах)

Переможці кастингу оголошуются на офіційних сторінках проекту у соц.мережах.

Кількість переможниць кастингу: 15-25 жінок.

Крім конкурсів краси також передбачений конкурс аматорських відеороликів “Умань місто краси”,  де жителі отримають змогу представити власне бачення краси рідного міста, Весільна виставка “Uman wedding time”, на якій професіонали презентують  новинки весільної індустрії, конкурс прикрашання вітрин “Квітуча Умань” та ярмарок вуличних артистів.

Офіційні сторінки «Місяця краси» в соцмережах:

facebook.com/mkuman2018/

instagram.com/mkuman2018

Youtube: https://goo.gl/wsSNkB

Поділитись

Коментарі

Вгору