Містяни пропонують заборонити в Черкасах рекламу із зображенням оголеного тіла

16 травня 2018, 16:39

У Черкасах пропонують заборонити рекламу із використанням зображень напівоголеного людського тіла. Відповідну петицію на сайті Черкаської міськради розмістив житель Черкас Олексій Слоквенко.

- У нашому місті почастішали випадки розміщення реклами з використанням оголеного та напівоголеного людського тіла, частин тіла. Така реклама викликає неоднозначну реакцію у жителів міста та негативно впливає на дітей та підлітків, - йдеться у тексті петиції.

У зв'язку з цим автор звертається до міської ради з пропозицією заборони розміщення такої рекламу в межах міста Черкаси.

Коментарі

Молодь Черкас сказав:

В інших містах все ок, а в нас – як завжди.
Мабуть іншим провайдерам не подобається)))

Ольга сказав:

Особисто у мене оці напівоголені сідниці визивають огиду. Але ж реклама не повинна визивати негативні почуття? Таким способом приваблювати народ – це недолуго та смішно. 4G – це тема “якраз” для зображення дупи.

Реалистка сказав:

З давніх часів коли люди сварилися і не знаходили більше слів для приниження тоді показували зад. Це було саме більше приниження. Що і зараз роблять .

Василий сказав:

А пляж с полуголыми живыми людьми не влияет на детей и подростков негативно?

Черкащанка сказав:

Но вы же не дефилируете в “пляжном виде” по городу! Странное сравнение. “Полуголые живые люди” бывают только в отдельно отведённом месте. Почему реклама 4G ассоциируется с 4-мя задницами? А вообще, я не удивлена вашему комментарию. Вы где-нибудь в Европе видели ТАКУЮ рекламу? Я – нет.

Вгору