Місцеві фотографи показали Черкаси в новому ракурсі (фото)

09 серпня 2016, 17:55

VT5t_yWgg7U

У Черкасах презентували виставку фоторобіт екскурсійного соціального проекту "Черкаси в ракурсі".

DSC_0606

Проект мав на меті показати унікальні сторінки історії міста максимально широкій аудиторії шляхом проведення циклу фото-екскурсій містом та виставки найкращих фоторобіт.

DSC_0601

У проекті взяли участь непрофесійні місцеві фотографи, які виявили бажання показати Черкаси у новому ракурсі. Учасники проекту мали змогу під іншим кутом подивитися на вже знайомі архітектурні споруди та місця відпочинку, зануритися у славне історичне минуле Черкас, помандрувати Дніпром та закарбувати на світлинах неповторні моменти життя самого міста.

DSC_0608

Молоді фотографи відвідали найрізноманітніші екскурсії: невідомим Хрещатиком, побували на давній межі міста (вулиці Надпільній), дізналися про старшу сестру Дніпра і чому "шлях із варяг у греки) лежав саме через Черкаси, помандрували міським парком "Сосновий бір" та відчули атмосферу всеукраїнського музично-мистецького open-air фестиваля ГайдаFest.

DSC_0603

- Ми намагалися створити умови для того, щоб фотографи змогли зробити різноманітні фотографії, - розповідає координатор проекту Юлія Кушман. - На виставці можна побачити як портретні фото, так і пейзажі, емоції людей, будівлі, нічне місто. Ми вважаємо, що наше місто потрібно презентувати з абсолютно різних боків.

image

Виставка фоторобіт у стінах Художнього музею триватиме до 23 серпня.

DSC_0612

 

DSC_0610

Коментарі

Вгору