Міський голова Золотоноші взяв участь у XIV Українському муніципальному форумі

18 червня 2018, 13:21

З 18 по 19 червня  2018 року Асоціація міст України проводить у Києві XIV Український муніципальний форум.  Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Участь у заході бере міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, повідомляє прес-служба міськради.

На фото: Віталій Войцехівський з колегами з Кам'янки та Ладижина

В рамках цьогорічного форуму відбудуться:
18 червня – День місцевої демократії (за підтримки проекту “Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, який реалізує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад за підтримки МЗС Норвегії).
19 червня – День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст (за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, який реалізує Федерація Канадських Муніципалітетів у співпраці з Асоціацією міст України).
У Форумі беруть участь близько 400 учасників, серед яких: Президент України Петро Порошенко, голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.
Вгору