Міський голова пояснив необхідність підвищити тариф на проїзд до 5 грн

20 січня 2017, 09:23

39_main

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський у коментарі газеті «Вечірні Черкаси» пояснив, чому виконком Золотоніської міськради вирішив підвищити вартість проїзду в міському громадському транспорті з 3,50 до 5 грн.

«Ми витримали не просто формальний бік цього питання, але й провели громадське обговорення, – зазначив Віталій Олександрович. – Не думаю, що в Золотоноші це питання викличе велике збурення серед містян, адже перед тим, як приймати таке рішення, ми розглянули його з усіх боків і керувались тим, які зараз доходи у людей. Тариф у Золотоноші й Черкасах не можна порівнювати, враховуючи пасажиропотік, тому що чим більше місць, тим нижчий тариф. Із квітня і новий тариф буде збитковим. Адже специфіка Золотоноші й таких самих маленьких містечок у тому, що, як тільки зійде сніг, більша частина жителів міста задля економії пересідає на велосипеди. Вартість газу зросла з 5,50 грн до 12 грн, так само дизпальне зросло з 7,54 грн до 14,48 грн. Я не говорю про вартість запчастин і зростання зарплати з 1218 до 3200 грн.

Ми чуємо з одного боку побажання жителів міста, з іншого – вивчаємо можливості автопарку. Наприклад, ми підняли нині плату за проїзд, але це не означає, що ми махнули шашкою – і все. Ми визначаємо шляхи виходу з ситуації, знаючи реальний стан доходів наших жителів. Для школярів 1-4 класів проїзд у міських автобусах безкоштовний, як і для дітей учасників АТО й представників інших пільгових категорій. Питання про необхідність зростання тарифу виникало з кінця літа. З приводу підвищення до нас зверталось АТП, пасажирський автопарк, який усі роки перевозив жителів Золотоноші і який працює прозоро. Востаннє тариф підвищували 2014 року. Якби ще пару місяців витримали, то підприємство взагалі не могло б возити пасажирів».

Нагадаємо, на Черкащині зросла вартість проїзду у приміському та міжміському транспорті. А в Черкасах проїзд в міських автобусах стане дорожчим – 4 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору