Міський голова Черкас вступатиме на посаду в коларі, з булавою і ключем від міста

08 лютого 2017, 19:30

Учора на засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради було прийнято рішення про створення до 1 березня робочої групи з організації розроблення ескізів знака міського голови, булави та ключа міста Черкаси.

До складу групи планується включити фахівців з геральдики, краєзнавців міста, працівників музеїв, істориків, художників, депутатів міської ради. Згідно з прийнятим рішенням до 20 березня необхідно подати напрацьовані робочою групою матеріали.

Як розповіла у коментарі «Про все»  директор Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міськради Лілія Маліщук,  до регалій і атрибутів міського голови  віднесено знак міського голови – колар (чоловіче кольє), булаву та ключ від міста.

- Це як вишитий рушник. Кожна майстриня, яка вишиває, ніби кодує долю. І тут в цій символіці ми плануємо закласти подібні коди на благополуччя міста, - зазначила Лілія Маліщук.

Передаватимуться ці регалії в урочистій обстановці головою територіальної виборчої комісії новообраному міському голові на першій сесії міської ради.

Коментарі

Ko_ment сказав:

І в костюмі Буратіно буде вибігать в толпу під звуки “Скажітє, как єго зовут”!

Черкащанка сказав:

А оце все – безкоштовно? Чи з податкiв сумлінних громадян?
Якщо чесно, не уявляю нашого мера в оточенні “регалій та атрибутів – з булавою, коларом та ключем…А на голові що? Корона? Навіть захотілося шарж намалювати!))) Навіщо таке “знущання” над нашим “завхозом” (як він себе називав)?
“Коди на благополуччя міста”, пані Лілія, треба закладати сумлінним виконанням своєї роботи, виправданням довіри народу, турботою про нього, в результаті якої народ стане здоровішим – завдяки вкладу в медицину (не такому убогому, як зараз), багатшим – завдяки новим робочим місцям, спокійнішим – завдяки дорогам та тротуарам європейської якості, задоволеним – завдяки вкладу мера у перетворення міста із совкового, базарного, провінційного – у місто європейського рівня! Ну а після цих досягнень можна й “регалії та атрибути вішати”. А не навпаки.

Таша сказав:

Ну це така ржака, що хоч під сталі лізь) Як нема традиції, то придумаємо. І, звісно, ж шароварно-безтолково. Ну невже важко посидіти, подумати головою і копнути в історію, що ці ініціативи мали якесь смислове навантаження, були близькими і зрозумілими для всіх містян. А не тупе калькування якоїсь непоєднуваної нісенітниці

Анжеліка сказав:

А перестати красти і почати працювати не пробували? І ніяких “кодів на благополуччя” не знадобиться

Вгору