Міську дитячу лікарню очолив колишній головний лікар Чорнобаївської ЦРЛ

02 вересня 2020, 22:00

В’ячеслав Миколаєнко переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Черкаської міської дитячої лікарні. Чоловік уже мав досвід роботи на керівних посадах. 

За словами директора департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Всеволода Кульчиковського, Миколаєнко має досвід роботи на посаді головного лікаря Чорнобаївської ЦРЛ, завідувача дитячим ЛОР-відділенням обласної дитячої лікарні, в.о. головного дитячого отоларинголога області. Додамо, сам Кульчиковський також працював завідувачем отоларингологічного відділення, однак у Першій міській лікарні.

– Мої перші кроки на новій посаді будуть в напрямку покращення надання стаціонарної хірургічної допомоги. Також будемо покращувати кадрове оснащення по окремих спеціальностях і проводити роботу із залученню фахівців на вакансії, – зазначив В’ячеслав Миколаєнко.

Заступник міського голови Ігор Волошин зазначив, що конкурс за заміщення вакантної посади був проведений відкрито із дотриманням усіх вимог чинного законодавства, у ньому могли взяти участь усі охочі.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору