Міська влада – це бандитський клан, – Кухарчук (відео)

13 лютого 2017, 16:32

Уже колишній член виконкому Дмитро Кухарчук розбив відзнаку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка на знак протесту проти свого виключення зі складу виконавчого комітету.

Нагадаємо, після перерви у сесійному засіданні за пропозицією депутата міськради Михайла Бінусова Дмитра Кухарчука було виключено зі складу виконкому "за створений безлад на сесії".

- Це ганебно, що чоловік, член виконкому, громадський діяч підняв руку на жінку, - пояснив свою позицію "Про все" Михайло Бінусов. - Це при тому, що він повинен на цій посаді подавати приклад поведінки.

У свою чергу Кухарчук дорікнув керівництву міста у непослідовності, продемонструвавши грамоту, яку йому вручили під час відзначення Дня місцевого самоврядування восени минулого року.

- Ось ви мені дали грамоту за громадську позицію, сумлінну працю у виконкомі, а зараз звільняєте... То треба бути послідовними, - наголосив активіст.

Після цих слів Анатолій Бондаренко запропонував Кухарчуку покласти грамоту на стіл. У відповідь активіст зазначив, що вся міська влада  - представники бандитського угрупування.

- Півміської ради є бандитами і представляють бандитський клан, - вигукнув активіст, розбивши грамоту в рамці і скляній оправі об президію, та демонстративно залишив залу.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору