Міська стоматполіклініка освоїла сучасні технології виготовлення протезів

15 липня 2016, 11:10

11224

Знімні еластичні протези виготовляють у Черкаській міській стоматологічній поліклініці на сучасному німецькому обладнанні.

Сучасні технології виготовлення протезів освоїла міська стоматполіклініка</b>
Поліклініка стала першим в області державним медичним закладом, який отримав сучасний термопрес для лиття протезів, розроблений німецькою фірмою «Бредент».

«Для нас це крок уперед в напрямку світових тенденцій. А для наших пацієнтів – можливість придбати якісні зубні протези за помірною ціною. Адже у нас вони оплачують лише вартість матеріалів», – розповіла порталу «Діловий регіон» головний лікар Ірина Щепачова.

Для обласної медицини це унікальний апарат. Він був придбаний за рахунок коштів ортопедичного відділення.

Щоб гарантувати якість конструкції, тут використовують комплектуючі німецької фірми. «Ми як державна організація зобов’язані купувати сертифіковані комплектуючі та витратні матеріали. Лише в такому разі німецька фірма гарантує якість протезів», – відзначив заступник головного лікаря з медичної частини Кирило Мінаєв.

Поліамід, із якого виготовляють протези, це гіпоалергенний матеріал. Завдяки своїй еластичності, він забезпечує комфортну і надійну фіксацію. До того ж, виготовлені з поліаміду конструкції мають більш естетичний вигляд.

Коментарі

Вгору