“Міс Черкащина” сокирою прорубала собі місце у шоу (відео)

21 вересня 2015, 22:00
YUlya-SHoludko

Фото masterchef.stb.ua

"Міс Черкащина 2011" Юлія Шолудько вже кілька тижнів з телеекрану радує земляків не тільки своєю вродою, а й вмінням готувати. Черкаська красуня є учасницею відомого кулінарного шоу "МайстерШеф". 

IDAjbK4kL3o

Зі сторінки Юлії Шолудько ВКонтакті.

Як зазначають на сайті проекту, у ТОП-100 "МайстерШефа" Юлія пройшла ще торік, але до 20-ки найкращих, на жаль, не потрапила.

Наступні кілька місяців черкащанка працювала в Росії. Там вона встигла відкрити ресторан паназіатської кухні, попрацювати ведучою ранкового шоу, а також була викладачем  у школі танців.

26-річна черкащанка є учасницею чисельних конкурсів краси. Крім титулу "Міс Черкащина 2011", Юлія має титул "Віце-міс "Перлина Чорного моря 2011", є фіналісткою конкурсів "Міс Україна" та "Міс Принцеса України" тощо.

Сьогодні ж амбітна красуня ламає всі стереотипи про вродливих жінок і вміння готувати. Щоб потрапити до сотні, Юлі довелося у сукні і на підборах трощити свинячу голову та рубати дрова.

Черкащанка впевнено увійшла і до 20-ки кращих кулінарів-аматорів. Тепер щотижня вона доводить, що є не лише красунею, але й дуже серйозним суперником на кухні "МайстерШефа".

Коментарі

Вгору