Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагородив черкащанку

13 травня 2019, 19:45

У суботу, 11 травня, у Києві, в Міністерстві Внутрішніх Справ значну групу рятувальників було нагороджено за особливі заслуги перед Державою. Серед тих хто цього дня отримав державні нагороди, відомчі відзнаки, відзнаки Кабінету міністрів та Верховної Ради України була і черкаська рятувальниця Анастасія Клочко. 

Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Анастасія є єдина в Україні жінка – пожежниця, яка працює на ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, була нагороджена грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Виступаючи перед присутніми, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подякував всім за мужність і героїзм, проявлені під час виконання службових обов‘язків.

Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

«Шановні рядові та офіцери, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники та рятувальники, сьогодні маю честь від імені України та всього народу вручити вам державні нагороди. Кожен із вас має чесноти, якими пишається українська держава. Хочу привітати вас і від імені України подякувати кожному з вас. Слава вам і слава Україні», - зазначив Арсен Аваков.

Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

За інформацією прес-служби Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Читайте також: У Черкасах працює єдина в Україні жінка-рятувальниця.

Поділитись

Коментарі

Вгору