Міністр розкритикував голову Черкаської облради

22 травня 2015, 18:37

Міністр соціальної політики Павло Розенко прокоментував наміри голови Черкаської ОДА Валентини Коваленко відправити чоловіків- переселенців назад в зону АТО.

На думку міністра такі чиновники не можуть обіймати державні посади, повідомляє УНН.

“Такі чиновники не мають права займати державні посади. Якщо справді такі вислови були. Завдання обласної та місцевої влади — це якраз забезпечити всі соціальні, освітні, медичні послуги, які мають отримати ці категорії людей на найвищому рівні. Бо люди, які попали в скрутні обставини, не повинні відчувати цього дискомфорту, який трапився не з їх вини. Такі висловлювання є аморальними і неприйнятними”, — наголосив П.Розенко.

Нагадаємо, як повідомлялось в ЗМІ, голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко внесла пропозицію відправити чоловіків-переселенців назад у зону АТО, зокрема в Дебальцеве.

Таку пропозицію голова Черкаської облради оголосила під час погоджувальної наради з представниками місцевої влади. Крім того, вона, пояснюючи своє рішення економічною доцільністю, зобов’язала представника соціальної служби Черкаської області не працевлаштовувати чоловіків-переселенців в регіоні. Зазначимо, Дебальцеве — територія, окупована незаконними збройними формуваннями “ДНР”.

Як повідомляв УНН, в офісі Омбудсмена були шоковані такими намірами голови Черкаської облради В.Коваленко.

Громадські активісти, в тому числі МГО “Луганське земляцтво” закликали органи центральної влади, а також офіс Омбудсмена в Україні дати належну правову оцінку позиції місцевих чиновників Черкаської області щодо переселенців.

Поділитись

Коментарі

Вгору