Міністр освіти України задоволений організацією освітнім процесом на Черкащині

26 січня 2023, 13:57

26 січня до Черкас з робочим візітом прибув міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет. Він ознайомився з роботою низки освітніх закладів обласного центру починаючи від дошкільної та шкільної ланки до закладів профтехосвіти. На думку міністра, організація роботи черкаських закладів освіти в умовах воєнного стану може слугувати прикладом для інших областей.

Сергій Миколайович констатував, що Черкащина стала другою домівкою для тисяч внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, маленьких переселенців, які продовжують навчання.

За словами міністра, в регіоні більше ніж 4 тисяч школярів та 1,5 тисячі дошкільнят. Всі вони соціалізовані в освітній процес.

- Це свідчить про те, що Черкащина є тим регіоном, який стоїть на межі розподілення бойових внутрішніх областей. Тож досвід організації освітнього процесу на Черкащині є доволі цінним для інших областей. Адже в регіоні 82% шкіл забезпечені укриттями. 72% дітей шкільного віку займаються в змішанній, очній, або заочній формі, - зазначив Сергій Миколайович. - 190 закладів освіти вже облаштовані тривожними кнопками.

Головний освітятнин України також нагадав про два пілотних проєкти в громадах Черкаської області, в яких будуть задіяні полійцейські - фахівці з безпеки. Вони мають убезпечити від булінгу та організувати максимально безпечний навчальний процес.

Однак існує окреме проблемне питання щодо практичних занять в закладах профтехосвіти. Вочевидь, такі навички учні не можуть набути без очного навчання. Тож це актуальне питання ще стоїть на часі.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван :

Хай би всі ці міністри їхали не в заздалегідь вилизані заклади,а в будь-який,який він назве під час приїзду.І тоді він би побачив реальний стан справ,а не потьомкінські села.Брешемо і кому?Собі.От і виростають симоненки та тищенки….

Вгору