«Міністр культури ЛНР» вимагає розстріляти черкащанку

14 жовтня 2014, 14:32

Так званий “міністр культури” самопроголошеної “ЛНР” Ірина Філатова вимагає розстрілу для української письменниці та співачки Ірени Карпи за мультфільм “Ватниця-мутантка”.

Нагадаємо, відома українська письменниця з Черкас Ірена Карпа разом із телевізійниками з “Подробностей” відкрили новий проект podrobnosti.ua & Irena Karpa presents.

“Ватніки” та інші персонажі завдяки Путіну несподівано увірвалися в наше повсякдення. І, як не дивно, вписали себе у сторінки історії. Ці унікальні люди живуть в Росії і Україні, пишаються КримНашем і обожнюють Путіна.

У мільтфільмі, створеному в рамках цього проекту, зроблено імпровізовану типологію “ватніків”.

У мережу потрапила відсканована копія “позовної заяви” “міністра”, передає informator.lg.ua.

Філатова вимагає “судити Карпу І.І. за законами військового часу і засудити до розстрілу”. У позивній заяві йдеться, що через мультфільм “міністр” “пережила стрес”, а мультфільм “зіпсував репутацію” Філатовій, яка, серед іншого, відома фотографіями у стилі ню, які активно розповсюджувалися у мережі, а також участю в “параді” полонених українських військових у якості конвоїра. Перед розстрілом “міністр” вимагає оштрафувати Ірену Карпу на 50 тис. рублів.

ьббю

Поділитись

Коментарі

Вгору