Міндоходівці даватимуть черкащанам яйця в обмін на декларацію

15 квітня 2014, 14:42

Флешмоб «Задекларуй доходи до Великодніх свят!» стартував о 12-00 год. 15 квітня в обласному, 18 районних центрах та м. Ватутіне. Його мета – нагадати громадянам-декларантам та самозайнятим особам про наближення граничного терміну подання декларацій і запросити цього тижня завітати до місцевих центрів обслуговування платників, скласти декларацію та відпочивати з почуттям виконаного обов’язку, інформують у прес-службі відомства.

Заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко закликала черкащан, яким необхідно задекларувати минулорічні доходи, не чекати до останнього дня, а уже зараз завітати до ЦОП і надати декларації: «Незабаром велике свято – Світле Христове Воскресіння. Потому – поминальні дні. Це саме той період, коли у душі кожного панують мир і спокій. Тож завітайте до нас у центри обслуговування платників до Великодніх свят, надайте декларацію і відпочивайте спокійно».

Мобери роздаватимуть яскраві деклараційні листівки, нагадуватимуть про терміни надання декларації, висвітлять доходи, які підлягають декларуванню, розповідатимуть про порядок подання декларації, терміни сплати податку на доходи фізичних осіб та популяризуватимуть можливість скористатися он-лайн сервісом і подати електронні декларації.

Наразі орієнтовна чисельність моберів і груп підтримки складає понад 300 осіб. Бажаючим приєднатися до деклараційного руху потрібно звернутися до місцевих державних податкових інспекцій.

Міндоходівці гарантують детальні фахові консультації, допомогу при заповненні декларацій, відповіді на запитання з декларування та гарний настрій.

Продовжуючи тему декларування доходів Тетяна Проценко відмітила, що міндоходівці не хочуть застосовувати штрафи до громадян, які за тих чи інших обставин подадуть декларації несвоєчасно. Саме тому декларантів активно закликають напередодні свят до сервісних центрів і навіть підготували цікаві подарунки. Так, невеличкий великодній сувенір отримає кожен 10, 50 та 100 декларант. Надувну кульку, писанку або набір для прикрас великодніх яєць отримають дітлахи, які разом з батьками прийдуть подивитись, як працює центр обслуговування платників. Деякі інспекції організували майстер-класи, а деякі – міні-концерти для декларантів.

Відгуки та пропозиції щодо заходів декларантам пропонується залишати за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору