Міліція не має права підтримувати якусь політичну партію, – Пустовар

27 жовтня 2014, 15:53

4a1abcb4aa5ce2d66e1b8123cced2760

На Черкащині день голосування пройшло досить спокійно: правоохоронці впоралися зі своїм завданням.

Про це сьогодні у громадській студії «МедіаМайдану» розповів начальник управління МВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

За його словами, зараз триває процес прийняття виборчої документації на всіх семи ОВК Черкаської області. Працівники міліції супроводжують свої дільничні комісії разом із протоколами. Станом на ранок 27 жовтня є дільниці, які досить жваво працюють, а є й такі, які працюють повільно. Зокрема є незадоволення роботою членів ОВК на 199 виборчому окрузі, які досить повільно приймають протоколи.

- Учора працював до 3-ої години ночі. Як закрилися дільниці, я об’їхав найближчі ОВК, щоб пересвідчитися, що там є достатня кількість працівників міліції для охорони правопорядку. Лише після 3-ої ночі поїхав відпочивати, - розповів Владислав Володимирович.

Він зауважив, що на цьогорічних парламентських виборах, на відміну від виборів 2012 року, робота правоохоронців була направлена виключно на забезпечення громадського порядку, безпеку громадян і недопущення провокацій під час виборчого процесу.

- Міліція не має права підтримувати якусь політичну партію, того чи іншого кандидата. Якщо на минулих виборах міліція підтримувала якусь зі сторін, то зараз міліція підтримувала закон, - наголосив Владислав Пустовар.

Також він додав, що наразі триває розслідування кримінальних проваджень по виборах 2012 року.

- Якщо буде доведено в суді, що певні дії когось із керівників міліції були протизаконними, вони будуть притягнуті до відповідальності, - зауважив керівник обласної міліції.

Поділитись

Коментарі

Вгору