Міліціонери шукатимуть нелюда, який залякує жителів Червоної Слободи розрубаним собакою

18 лютого 2015, 13:35

1810011-239x320

Днями до редакції «Черкаського краю» звернулася колега, черкаська журналістка, донедавна редактор популярної «Жіночої газети» Лариса Нетахата, яка розповіла про залякування невідомими особами активістів ініціативної групи жителів села Червона Слобода.

Уранці в суботу, 7 лютого, ми з чоловіком виявили на нашому заборі біля хвіртки передню частину тулуба собаки, — поділилася несподіваним стресом Лариса Володимирівна. — Вся огорожа і зовні, і всередині двору  була в крові. Ми були настільки налякані й шоковані, що не знали, як діяти в цій жахливій ситуації. Тим більше, що ніколи раніше не мали проблем ні з правоохоронними органами, ні з кримінальними елементами.

Насамперед родина Нетахат думала про те, що побачене травмує психіку дітей, які ось-ось мали прокинутися і збиратися до школи. Тож поспішили прибрати страшну знахідку.

— Нас непокоїть одне питання: на що ще здатна ця нелюдь, яка так познущалася над невинною твариною, а потім закинула її до нашого двору?! Ми боїмося за безпеку і життя наших дітей. З цією думкою подали заяву до Черкаського райвідділу міліції, — говорила пані Лариса. — Того ж дня зателефонувала Юлія Околічна, також учасниця нашої ініціативної групи, і повідомила,  що другу частину собаки знайшли у дворі її батьків. А через кілька днів ми почули звістку про те, що у ще однієї з наших активісток Олени Шевченко підпалили забор…

Жінки стверджують, що конфліктів з односельцями вони самі і їхні родини не мають. Виникає підозра, що нелюди мог­ли мститися за їхню громадську активність, адже усі три адреси були вказані потерпілими в останньому колективному зверненні жителів села до сільської ради.

Загалом об’єднання громадян «Ініціативна група територіальної громади с.Червона Слобода» виступає за прозорість дій місцевої влади, законність прийняття рішень органом місцевого самоврядування — сільською радою, займається волонтерською допомогою червонослобідським бійцям АТО. Крім того, активісти протидіють земельним махінаціям та незаконним забудовам у селі.

Як повідомив редакції дільничний інспектор міліції Володимир Запорожець, на місці згаданих подій працювала слідча оперативна група. Всі ці епізоди об’єднані в одну справу, за якою ведеться кримінальне провадження.

Коментарі

Вгору