МХП налагоджує співпрацю з НЕЦУ та Bankwatch

17 серпня 2017, 10:41

Протягом 2017 року в ПАТ «Миронівський хлібопродукт» кілька разів з представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network) обговорювали плани розвитку діяльності МХП в регіонах своєї присутності. Діалог триває. В МХП стверджують, що відкриті для спілкування з громадськістю у руслі конструктиву та впроваджують раціональні ідеї.

Під час зустрічей однією з тем обговорення були зауваження стосовно діяльності МХП на території Вінницької та Черкаської областей та ідеї представників Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). В свою чергу в «Миронівському хлібопродукті» наголошують на тому, що відкриті для громадськості та завжди всім надають інформацію на запити щодо своїх планів розвитку та поточних процесів.

Більш того, в МХП зазначили, що готові приймати та розглядати будь-які звернення з критикою щодо діяльності компанії. Навіть анонімні. Однак, якщо в зверненні вказується на порушення, то необхідно надати факти, які його підтверджують. Тільки в такому випадку МХП зможе відреагувати та провести розслідування конкретного випадку.

На власному сайті компанія розмістила План взаємодії із зацікавленими сторонами. Він містить пріоритетні напрямки діяльності компанії на поточний рік, а також особливості взаємодії із громадами територій, де присутні підприємства МХП.

«Я рада спілкуванню із громадськими організаціями. Дуже важливо, що суспільству небайдуже життя людей і добробут регіонів України. Представники НЕЦУ і «Банквотч» готові ділитися з нами інформацією та власним досвідом у процесах медіації. Для нас це дуже важливо. Ключовий принцип політики корпоративної соціальної відповідальності МХП – це взаємовигідне для усіх сторін партнерство на територіях присутності підприємств компанії, що у підсумку має привести до покращення життя простих жителів та України у цілому», - зазначає директор зі зв’язків із громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності Альона Кузьменко.

Вона наголошує на тому, що діалог із НЕЦУ та іншими організаціями триватиме. Зустрічі в квітні та липні окреслили коло питань, напрямків та точок дотику, а також шляхи вирішення проблемних питань, зокрема залучення стороннього медіатора при розв’язанні спірних питань.

Втім Національний екологічний центр України – не єдина громадська організація в Україні, з якою співпрацює МХП. Так, упродовж 2016–2017 років компанією налагоджені стосунки та взаємодія із Ресурсним центром Асоціації недержавних громадських організацій у Черкаській області (АНГО), ГО «Чигиринська районна Народна рада» (Черкащина), ГО «Ладижинська громадська рада» (Вінниччина) та Спілкою підприємців «СТІНА» (Вінниччина). Нещодавно представники МХП взяли участь у Екологічному форумі, що пройшов у Ладижині на Вінниччині, та був організований громадськими організаціями для обговорення впливу крупного бізнесу на довкілля регіону.

Поділитись

Коментарі

Вгору