Мер Черкас відмовив Президенту

20 вересня 2015, 23:25

1939953_663901577009210_1869428478_n

Міський голова Черкас Сергій Одарич не буде балотуватися на виборах 25 жовтня від партії Блоку Петра Порошенка. Таке рішення він прийняв попри пропозиції від офісу Президента про об'єднання зусиль. Про це Сергій Одарич написав сьогодні пізно увечері у Фейсбук.

Він зазначив, що у вівторок ввечері від офісу Петра Олексійовича надійшла пропозиція об'єднати зусилля на виборах до Черкаських міської та обласної рад.

- У середу ми мали зустріч в АП з керівництвом офісу. Суть пропозицій Президента: БПП і ПВД формують спільний список до міської ради за принципом 50/50; спільний список до обласної ради в межах міста, також - 50/50; мене висувають спільним кандидатом на посаду міського голови; після виборів формуємо більшість і спільно працюємо. Я вважаю, що в сьогоднішніх умовах єдність і спільна робота міського голови, більшості у міській раді і державної влади - це величезний позитив для Черкас. Тому я дав попередню згоду. Але, знаючи, що останніми тижнями БПП у Черкасах активно залучає до себе вельми сумнівних осіб, я надав пропозицію до проекту угоди. Кандидат у міські голови має право вето щодо осіб з кримінальним минулим та поплічників режиму Януковича, - зазначив Сергій Одарич. - Президент погодився з пропозицією, але зауважив, що цей пункт необхідно узгодити з його партійцями.

Далі, за словами Сергія Одарича, офіс Порошенка провів низку зустрічей і консультацій.

- Народний депутат України Владислав Голуб виступив категорично проти виключення із списків вказаних осіб, погрожуючи виходом із БПП і переходом у Батьківщину. Сьогодні офіс Президента повторно запропонував балотуватися від них. Я відмовив через неможливість формування спільного списку з особами з кримінальним минулим і кримінальним майбутнім, з прислужниками Тулуба, з професійними дерибанщиками бюджету, - наголосив міський голова.

Він також відзначив, що разом з партією вільних демократів йтимуть на вибори самостійно.

Коментарі

Вгору