“Мер більше пропустив, ніж я”,- на що черкаські депутати списали свої прогули

03 вересня 2015, 14:47

фото (1)

Депутати пояснили активістам Громадського руху ЧЕСНО, чому прогулювали засідання Черкаської міської ради. 

Сергій Кудактін, який очолює Топ-10 депутатів-прогульників з гумором поставився до свого лідерства.

- Значить я в передовиках. Ви вважаєте, що активність депутата - це відвідуваність сесій? Я завжди був проти бюрократичного підходу. Ефективність - не у відвідуваності. Насправді, ефективна робота депутата - не лише на сесії, але і поза її межами. А особливо мажоритарника. Я ніколи не думав складати мандат, але ще не вирішив, чи балотуватимусь знову. Те, що я не можу бути присутнім на засіданні, ще не значить, що я не можу подивитися новини про те, що там відбувається, - зазначив Кудактін.

З Валентиною Душок представникам ЧЕСНО зв'язатися не вдалося, на дзвінки вона так і не відповіла.

Микола Булатецький під час засідань ради займався господарством.

- У мене господарські справи, я не можу ходити на сесії, я не можу йти з роботи і взагалі у мене конфлікт з депутатами. Чи буду я знову балатуватися залежить не від мене, а від політичних сил, у мене є пропозиції. У нас посадові особи не ходять на ці сесії, мер більше пропустив, ніж я. А я активно працюю і на сесіях, і поза ними, - прокоментував свою відвідуваність Булатецький.

До речі, Микола Булатецький - єдиний кандидат, який не увійшов до складу жодної комісії. Коли активісти запитали чому, то він сказав, що у нього не було інтересу до роботи комісії, а ходить він лише на ті комісії, на які вважає за потрібне.

Страшенно обурило запитання, чому ви пропустили понад 25% засідань ради, депутата Володимира Бурячинського. Прокоментувавши свої прогули він кинув слухавку.

- Командіровки були, лікарняні. Що краще, працювати на благо людей, дітей, які мене вибрали, чи ходити на сесії? Що у вашому розумінні працювати? Працювати на благо города чи що? У вашому розумінні, що таке бути депутатом міськради? Це не працювати, а ходити на сесії, дивитися, що проісходить там? Моя робота дозволяє мені працювати для виборців і виконувати ті хотєлки, які вони хотять. А ви перед тим, як дзвонити, подивіться краще, що зроблено в моєму окрузі вобще, - озвучила відповідь Бурячинського представник Громадського руху Вікторія Феофілова.

Нагадаємо, громадський рух ЧЕСНО провів моніторинг роботи місцевих рад у рамках кампанії “Чесна весна – відповідальна осінь”. Сьогодні під час прес-конференції активісти ЧЕСНО назвали імена депутатів-прогульників у Черкаській міськраді. 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору