Мені погрожували фізичною розправою, – підозрюваний у вбивстві Сергієнка

15 лютого 2017, 22:57

Сьогодні, 15 лютого, у Соснівському райсуді продовжили розгляд справи щодо вбивства журналіста Василя Сергієнка. 

На початку засідання обвинувачений Володимир Воронков зачитав заяву про застосування до нього незаконних методів слідства, пише Інфоміст.

Він заперечив усі звинувачення у повному обсязі, за його словами, Воронкову не відомо, хто такий Василь Сергієнко, наказів щодо вбивства журналіста він також не давав.

– Із Сергієнком я не знайомий, наказів про його вбивство не давав і не вбивав. Я не був із ним знайомий, а тому не знав про його існування. Також хочу заявити про фізичний і психологічний тиск, який чинився на мене в СІЗО, мені погрожували фізичною розправою, шантажували. Унаслідок чого я потрапив до лікарні. Свої попередні показання я зачитував під тиском, мовчав через погрози, боючись розправи. Слідчий експеримент також був під примусом і під диктовку, – зачитав заяву Воронков.

Прокурор у свою чергу попросив розпочати досудове розслідування, аби встановити правдивість показів та перевірити факти про застосування до Воронкова незаконних методів.

Суд підтримав клопотання прокурора щодо початку досудового розслідування.

Опісля в залі суду продовжили вивчати докази по справі, а саме диск, на якому записаний слідчий експеримент.

Адвокати обвинувачених наполягали на тому, щоб на засіданні продемонстрували першоджерело, тобто пристрій, на який записували відео, посилаючись на Ст. 107 КПК.

“У матеріалах кримінального провадження зберігаються оригінальні примірники технічних носіїв інформації зафіксованої процесуальної дії, резервні копії яких зберігаються окремо”, – йдеться в КПК.

Тож судове засідання знову відтермінували, продовжать розгляд справи 23 лютого о 10 год.

Нагадаємо, Соснівський районний суд розглядає справу вбивства журналіста, якого вбили та закопали у Виграївському лісі 4 квітня 2014 року. Дружина Сергієнка Валентина вимагає також компенсувати моральну шкоду, виплатити суму в розмірі 2 млн грн.

Коментарі

Вгору