“Мені дорогу перебіг тарган”, – Фреймут про інспекцію “Волошкового поля”

14 грудня 2016, 11:40

14915325_709316092551559_2075622114280741402_n

У молоці “Волошкового поля” виявили бактерію кишкової палички. Також на заводі “Інспектор Фреймут” помітила таргана. Як відбувалася інспекція на заводі, учора транслювали на телеканалі “1+1”, пише Інфоміст.

– На “Волошковому полі” працюють дві наші агентки. Вони перевіряли, чи підмішують у молоко антибіотики, – говорить Ольга Фреймут.

Відразу при вході на завод ведуча помітила, що працівники – у формі, процес виробництва організований добре.

Фреймут зазначила, що на заводі варто змінити підлогу, зробити ремонт у приміщеннях, замінити труби. Інспекторська лабораторія зафіксувала показники у межах норми.

– А ще я дізналася, що на заводі працює свій інспектор, яка користується моїми методами і має таку ж лабораторію, – говорила Фреймут.

Із жінкою, яка слідкує за чистотою на поверхнях та результатами аналізів продукції, Фреймут таки познайомилася. Вона навіть запропонувала влаштувати “батл” міні-лабораторій. Своїм пристроєм Ольга Фреймут зробила аналіз рук директора підприємства. Результати – у межах норми.  А от дізнатися, які результати матиме аналіз поверхні рук інспектора заводу, не вдалося. Батарейки заводської лабораторії розрядились.

Тим часом помічники інспектора узяли на аналіз молоко “Волошкового поля”. Антибіотиків не виявили, натомість результати показали бактерію кишкової палички. Окрім цього, на заводі інспектор помітила таргана.

– Борються із ними, але що не роблять, ніяк не виведуть. Тут тепло, волога, – говорить одна із працівниць.

Після побаченого Фреймут виносить вирок.

– Моя Злата любить ваші сирочки, я п’ю щоранку ваше молоко, моя мама робить із нього налисники. Ви експортуєте молоко у 20 країн. Ви дбаєте про чистоту, у вас є нове обладнання. Але старі труби, іржа… Оцій нагороді було б місце на “Волошковому полі”, але мені дорогу перебіг тарган, – сказала Фреймут.

Коментарі

Юрій сказав:

Насилу додивилися це хамище. Абсолютно не вміє себе вести ця істеричка. До чого ж неприємна людина. Мало їй по горбу колись врізали, воно ще погрожує посадовим особам “по пиці дати”. ПТУшниця чокнута. Ще й іменну табличку придумала. Тьфу!!!

Черкащанка сказав:

А менi дуже сподобалося, що Ольга зумiла поставити на мiсце двух пихатих, зарозумiлих, самовпевнених людей! Порiвняти померлу дитинку з буханкою хлiба – оце повинна почути невтiшна мати вiд головного лiкаря? А чого вартий зав. акушерським вiддiленням! Звик подавляти жiнок своiм “авторитетом”, наiжджати та ставитися зверхньо! У своему хамствi та пiдвищеному тонi знайшов свою “тактичну зброю”! Було чiтко видно, що вiн зовсiм не поважае жiнок, я б у такого не ризикнула народжувати! Так що, Юрiй, ви маете право на особисту думку, а я дуже поважаю працю Фреймут, яка виводить на чисту воду багато отаких, як у Черкасах. Дякую iй за це!!! МОЛОДЕЦЬ!

Вгору