Мене послали у гарній формі, – депутат вимагає покарати директорів черкаських СУБів

15 вересня 2015, 14:40

Diskant

Депутат Черкаської міської ради Роман Дискант вимагає накласти на директорів двох черкаських "Служб утримання будинків" дисциплінарне стягнення за недотримання виконавчої дисципліни.

Про це він повідомив під час сесії міськради.

- Депутати постійно роблять багато доручень, я хотів би звернути вашу увагу на те, як вони виконуються. Я 31 липня надав запит до департаменту ЖКГ, щоб мені надали звітність нарахування плати за утримання будинків, споруд, прибудинкової території по нашим СУБам. Мені надійшли дві ідентичні відповіді від юристів двох різних СУБів. Я пропоную одного з них звільнити, бо вони ідентичні. Мене у гарній формі послали, зазначивши, що я втручаюсь в їхню діяльність. Абсолютно ніякого втручання не було, я просто хотів отримати інформацію. Один із СУБів надав мені інформацію, але вона була без вихідних даних, без підпису начальника СУБа, що не є документом, а є звичайним папірцем. Я прошу підтримати моє повторне звернення і прошу ввести дисциплінарне покарання за таку виконавчу дисципліну наших директорів СУБів, - зазначив депутат.

Міський голова Черкас Сергій Одарич звернувся до відділу ради з проханням підготувати доручення заступнику міського голови Юрію Гончарову провести за цими фактами перевірку і запропонувати накладення дисциплінарних стягнень на директорів СУБів.

Вгору