Черкаський волонтер змусить міськраду пройти детектор брехні

15 вересня 2015, 14:19

3_0Черкаський волонтер та підприємець Андрій Бортник стане одним з кандидатів на посаду міського голови Черкас. Балотуватиметься він від "УКРОПу". Андрій Бортник хоче побороти корупцію у міськраді. Для цього всіх чиновників хоче посадити за детектор брехні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Шановні черкащани, хочу повідомити, що я вирішив балотуватися на посаду міського голови Черкас.

Це рішення далося мені не легко - довго роздумував йти, чи не йти. Сумнівався, адже передусім - я волонтер та підприємець, який звик діяти та працювати, а не давати пустопорожні обіцянки. Та й політика мене ніколи не цікавила.

Тому, коли «УКРОП» вперше запропонував балотуватися від них, я відмовився, вважаючи, що і далі буду залишатися поза політикою. Але те, що нині твориться у міській раді, змусило мене змінити свою думку. Нинішня міська влада працює лише на себе, а не на благо міста, процвітає корупція, знищується малий та середній бізнес, а депутати ніби взагалі забули, що в країні йде війна.

Тому, коли мені вдруге запропонували стати кандидатом на посаду міського голови, я погодився. Тим більше, що моє бачення того, якими мають бути Черкаси, цілком збігаються із позицією „УКРОПу”.

Наша спільна мета – раз і назавжди викорінити корупцію з владних коридорів. Для цього ми вже працюємо над розробкою програми, направленої на повне знищення корупції в Черкаській міській раді. Не буду поки розкривати всіх пунктів, скажу тільки, що програма передбачає обов’язкове проходження детектора брехні міським головою та всіма чиновниками, що матимуть доступ до бюджетних коштів.
Ще раз наголошую, що це не вибори заради посади - вважаю, що я і так багато чого досяг в житті. Це вибори заради справжнього розвитку міста. Я хочу довести, що провести швидкі реформи у Черкасах можливо і силами невеликої, але потужної команди однодумців.

Цікаво дізнатися вашу думку з цього приводу".

Вгору