Медики “швидкої” попередили про можливі затримки через нерозчищені дороги

12 січня 2017, 19:54

1466503352_16478Затримка у приїзді карети швидкої допомоги можуть бути невеликими — від 2-3 до 5 хвилин. Причиною цього є нерозчищені дороги та заїзди до дворів. Про ці проблеми УНН-Центр розповів головлікар КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Владислав Свириденко.

- По місту розчищені тільки магістралі — Шевченка, 30 років Перемоги, Сумгаїтська. Другорядні вулиці, провулки, двори не розчищені, заїзди до них також. Автомобіль “швидкої” доводиться залишати порівняно далеко від будинку, і якщо хворого треба госпіталізувати, то ноші з ним бригаді доводиться нести на руках достатньо велику відстань. Каталки “швидкої” можуть їхати по плитці підлоги в лікарні, можуть по рівному асфальту — по снігу вони їхати не можуть! Тому прохання до близьких та сусідів хворих людей допомагати бригадам медиків, - сказав Владислав Свириденко.

Він додав, що прохання медиків розчистити під’їзди до станцій “швидкої” по вул Дашковича та по вул ак. Корольова, які вони залишали на диспетчерській службі міськради 1505, так і залишились без уваги.

Лікар попросив містян допомагати автомобілям “швидкої”, які застрягли в снігу, а також не звертатися до цієї служби зі скаргами на високу температуру та з підозрою на грип — це зона відповідальності медиків поліклінік.

Поділитись

Коментарі

Вгору