Медики на тракторі допомогли вагітній уманчанці потрапити до лікарні

19 січня 2016, 12:27

12541144_635840189887535_6102059184610841033_n

Аби допомогти жінці народити первістка, довелось залучати не лише медиків, а й рятувальників, дорожників та нафтовиків.

19 січня, близько 5 години ранку в селищі Ятранівка Уманського району, у вагітної почались пологи. Машина швидкої медичної допомоги, яка виїхала до жінки, потрапивши у хуртовину, застрягла у глибокому заметі і дістатися до села вже не змогла.

Про це повідомив речник УДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко у Facebook.

Після отримання від диспетчера станції швидкої медичної допомоги тривожного повідомлення на допомогу медикам виїхали рятувальники та фахівці місцевої філії уманської дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Пробившись крізь глибокий сніг до медичної машини, далі ні рятувальники ні дорожники, попри наявність повнопривідної автомобільної техніки, проїхати не могли.

Подолати півтораметрові кучугури та дістатися до вагітної медичним працівникам вдалось лише на тракторі МТЗ, який за викликом рятувальників прибув на місце з автозаправочної станції нафтогазової корпорації Азербайджану «SOCAR».

Поки медики займалися евакуацією жінки, рятувальники та фахівці дорожньої служби звільнили з кучугури автомобіль швидкої, тому надалі проблем із доставкою породіллі до пологового відділення Уманської центральної районної лікарні не було.
Через пів години після прибуття до лікувального закладу 24-річна жінка народила хлопчика.

Коментарі

Вгору