Медики і патрульні тестували черкаських водіїв на законослухняність

13 лютого 2020, 20:33

Сьогодні Черкаси приєдналися до Всеукраїнської акції «Пропусти швидку». Бригади екстреної медичної допомоги спільно з працівниками патрульної поліції виїхали на вулиці міста та перевірили, як реагують водії на увімкнені проблискові маячки та сирени спецтранспорту.

За словами директора Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігора Фесуна, така акція має за мету нагадати водіям, що важливо бути толерантними й відповідальними, поступатися дорогою транспорту з маячками та сигналами.

- Цілодобово лікарі та фельдшери «швидкої» рятують чиїсь життя, а водії «швидких» везуть нашими дорогами маленьких та великих пацієнтів. І кожна секунда зволікання може вартувати чийогось життя. Тож просимо водіїв пам’ятати, що необхідно стежити за дорожньою ситуацією й миттєво звільняти шлях для спецтранспорту. Закликаємо так чинити й пішоходів, навіть на пріоритетних для них переходах» – зазначив він.

Результати сьогоднішнього рейду були втішні: більшість водіїв надавали перевагу спецтранспорту (чого не скажеш про пішоходів), проте декілька виключень все-таки знайшлися. З двома порушниками поліцейські провели роз’яснювальну бесіду, ще троє отримали штрафи.

За інформацією із пресслужби КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР"

Коментарі

Вгору