Медики Черкащини отримали дев’ять нових автомобілів (ФОТО)

05 квітня 2023, 09:39

Фото: Про все

Сьогодні, 5 квітня, Черкаському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали дев'ять автомобілів.

Відтак медики отримали ключі від 2 авто марки "Mercedes" класу "С" від Міністерства охорони здоров’я України, 2 автомобілі – "Citroen Jumper" класу "С" – в межах ініціативи Олени Зеленської за кошти фонду United 24 та 5 авто – повнопривідних позашляховиків Toyota Land Cruiser від Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Фото: Про все

Автомобілі закуплені за кошти благодійних організацій та/або надані зарубіжними донорами з різних країн і перерозподілені Міністерством охорони здоров’я безпосередньо як гуманітарна допомога. Вартість усіх автомобілів складає близько 20 мільйонів гривень.

Фото: Про все

Три автомобілі залишаться у Черкасах, по одній автівці отримали медики Смілянської, Лівобережної та Уманської станції швидкої/екстреної медичної допомоги. Також одне авто отримав відділ реагування на надзвичайні ситуації та два автомобілі – відділ виїзної консультативної медичної допомоги (санавіація).

- Наша екстрена медична допомога демонструє стійськійсть, і не лише на Черкащині, а й на деокупованих територіях. Ці автомобілі посилять та зроблять медиків ще оперативнішими. Я дуже дякую колективу за те, що ви є одними з найкращих, - сказав очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Фото: Про все

- Ви є передовим загоном медичного фронту. Саме служба екстреної медичної допомоги Черкаської області одна з перших почала працювати на деокупованих територіях Херсонщини. Хочу подякувати нашим міжнародним партнерам, які не перестають надавати вагому допомогу не лише ЗСУ, а й в тому числі медикам, - зазначив заступник міністра охорони здоров'я Сергій Дубров.

Фото: Про всеУсі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору