Медики Черкащини вже місяць допомагають жителям деокупованих районів Херсонщини

21 листопада 2022, 16:51

Медики екстренки із Черкащини одними з перших почали надавати допомогу на деокупованих територіях Херсонщини. З моменту початку їхньої роботи пройшов уже місяць.

Про це повідомила речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Медики надавали допомогу мешканцям Кочубеївської громади. За цей місяць відбулося чотири ротації бригад Медицини катастроф черкаського центру – з жителями звільненої Херсонщини працювали медики з Черкас, Умані та Сміли. Загалом у роботі взяло участь 18 осіб команд медицини катастроф.

До бригад медиків із Черкащини за допомогою звернулися 320 осіб з найрізноманітнішими хворобами – від критичних станів до максимального загострення хронічних хвороб, зокрема і від психологічного навантаження.

- Що можна сказати після першого місяця, проведеного на деокупованих територіях нашими працівниками… Люди нас чекають. Вони чекають медичної допомоги, психологічної підтримки та просто розуміння, що про них не забули. До прикладу, в одному із населених пунктів наших медиків чекали дві години – бо побачили, що біля розбомбленого мосту після дощу автівка швидкої не змогла пробратись через річку вбрід. І люди очікували просто на вулиці, доки медики поїхали в об’їзд, накинувши тридцять кілометрів розбитими дорогами, - зазначила Ірина Назарок.

Медики Черкащини також почали працювати у Великоолександрівській громаді. Там надаватимуть допомогу одразу дві бригади фахівців екстренки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору