Майже 350 тисяч гривень зекономить міський бюджет на новому освітленні по вул. Олени Теліги

02 грудня 2019, 19:01

У Черкасах на 35 вулицях установлять додаткове освітлення

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах КП «Міськсвітло» продовжує оновлювати вуличне освітлення у мікрорайонах міста.

Так, нині на вул. Олени Теліги завершились роботи із заміни старих натрієвих ламп на нові сучасні світлодіоні світильники. 39 натрієвих лапм замінили на 38 LED-світильника: 21 потужністю 80 Вт і 17 – 40 Вт.

Заступник директора КП «Міськсвітло» Павло Собко розповів, що раніше у цьому мікрорайоні був вкрай незадовільний стан освітлення. Тому крім нових світильників також було додатково встановлено 18 опор.

– Світлодіоні світильники забезпечують краще освітлення вулиці, при цьому вони - більш економні та  ефективні, ніж старі натрієві. Майже 350 тисяч гривень буде зекономлено за 5 років із міського бюджету після реконструкції вулиці Олени Теліги. Саме це є одна з головних переваг світодіодних LED-світильників. Не менш важливо і те, що заміна ДНАТ на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживання. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів. Наше підприємство робить все можливе для комфортного життя черкасців у вечірній період та задля економія міського бюджету, – наголосив Павло Собко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору