“Маю чіткий план, як зупинити війну і звільнити українські землі від агресора”, – Наливайченко

06 серпня 2018, 15:12

Корупцією в Україні просякнуті всі сфери життя. Українські оборонні заводи не отримують державних замовлень, а підприємства вирізано на металобрухт та вивезено. Лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко має чітки план, як вивести країну з такого замкненого кола.

- Категорично не сприймаю ситуацію, яка є зараз, коли у владі ніхто ні за що не відповідає. Корупція процвітає навіть в оборонній сфері, а на українських заводах немає державних замовлень. Це злочин проти власної держави. Уже давно потрібно було віддати керівництво захисту країни фаховим військовим і мати політичну волю, щоб оголосити серйозну оборонну мобілізацію, задіяти оборонні заводи, захищати наших воїнів, аби не було поранених і загиблих кожного дня.

Маю чіткий план, як зупинити війну і звільнити українські землі від агресора. Мій національний план є чітким дороговказом зі щоденними кроками в економіці, безпеці, обороні. Для перемоги потрібне посилення міжнародної коаліції. Найголовніше, що і національний план, і міжнародна коаліція мають бути збудовані на потужних міжнародних гарантіях у вигляді серйозної міжнародної угоди з деокупації України. Це головне, із чим я йду на президентські вибори, адже ми разом з міжнародними партнерами маємо план конкретних дій.

Я категорично не сприймаю ситуацію, яка є зараз, коли у владі ніхто ні за що не відповідає, а корупція є навіть в оборонній сфері у той час, як на українських заводах немає державних замовлень. А скільки порізаних і вивезених підприємств, наприклад, з Луцька? Це неправильно і зрадницьки щодо власної держави.

Оборона України починається з оборони кожного робочого місця в країні, з державних замовлень на підприємства, і це є підтримкою кожного українця зарплатою, пенсією, соціальними гарантіями. Таким є моє бачення: як можна і треба діяти тут і зараз, не чекаючи довгі роки. Для цього потрібна нова дієва і патріотична українська влада, – зазначив політик.

Ольга сказав:

Общие фразы, прописные истины. Война на Донбассе длится уже больше Отечественной, во всём мире ищут возможность решения вопроса об окончании этой ненужной войны.. А тут – опа! – появился пан Наливайченко со своим “стратегическим планом”. Если бы было всё так просто, то война уже давно бы закончилась. Зашевелились накануне выборов.

Квентін Буратіно сказав:

Черговий популіст. Чого цих ініціатив не було чути коли ви,пан Наливайченко ,перебували у владних структурах ?

Іван сказав:

Гриценко обіцяв його посадити одразу після перемоги на виборах. Це дякуючи йому війна була розв’язана. Він здав Крим, очолючи СБУ.

водкин №5 сказав:

СРАТЕгическ й план..НУ-НУ

нафіга? сказав:

клоун, знаю, але не скажу.

Вгору