Масовка, творча група та кіношна метушня: на Черкащині знімали “Чорного ворона” (фото)

09 квітня 2019, 15:44

Масовка, творча група та кіношна метушня: на Черкащині знімали "Чорного ворона" (фото)

Минулого тижня на Черкащині знову знімали фільм «Чорний ворон». Цього разу знімальна група працювала на залізничній станції Поташ, пишуть "Вісті Черкащини".

Кажуть тут збереглися найвідповідніші тому періоду станційні приміщення. Відтворювали події, які відбувалися в Кам’янці.

– Вчора попали, як гості, на знімання «Чорного Ворона». Черкащина, залізнична станція, паровоз, велика масовка, творча група та кіношна метушня... Ну дуже ностальгічно, – повідомляє 5 квітня у "Фейсбук" директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк. – Зустріли купу друзів, які були нами на нашому чорнокозацькому проекті. Та і нових. Ось лише одні з них, що були зо три тижні тому на легедзинській реконструкції. Бідні вінничани мали тимчасово перетворити свого петлюрівського броньовика на «Врага капитала» й начепити на кашкети "звьозди". Хочу сказати: картинка фільму буде дуже красива й кіношна.

Масовка, творча група та кіношна метушня: на Черкащині знімали "Чорного ворона" (фото)

У зніманнях «поташського епізоду» фільму взяли участь і студенти Тальянківського агротехнічного коледжу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року знімання «Чорного ворона» відбувалися в Тальнівському палаці графа Шувалова. Тоді теж в масовці брали участь десятки тальнівчан.

Фільм «Чорний ворон» – екранізація однойменного роману-бестселера Василя Шкляра. Картина розповідає про події 100-річної давнини, коли холодноярські повстанці боролися проти червоних окупантів. Очікується, що фільм вийде в прокат у серпні цього року.

Читайте такожКазкар із Черкащини став найкращим сценаристом в Україні.

Коментарі

Вгору