Мантія й іменна печатка: у Черкасах хочуть виготовити атрибути міського голови

28 серпня 2017, 11:08

У Черкаській міській раді збираються виготовити атрибути міського голови, а саме: штандарт, церемоніальну мантію, колар (церемоніальний ланцюг), церемоніальний пірнач, церемоніальну печатку (іменну). Такий проект рішення зареєстрований на сайті міськради, пише "ВиЧЕрпно".

Зокрема, департамент фінансової політики ЧМР має забезпечити виділення коштів із міського бюджету департаменту організаційного забезпечення необхідних для фінансування витрат на оплату робіт за виготовлення ескізів атрибутів міського голови та виготовлення вищезазначених атрибутів.

Також у проекті рішення повідомляється, що було організовано декілька засідань робочої групи з розроблення ескізів регалій та атрибутів міського голови, проекту порядку їх передачі новообраній міській раді та міському голові.

А для вивчення цього питання були запрошені навіть відомі науковці, зокрема, історики, геральдисти, художники, працівники обласного краєзнавчого музею.

Зрештою, робоча група дійшла висновку, що буде доцільним створити вище згадані атрибути, адже, на їхню думку, це «сприятиме розвитку місцевого самоврядування в місті, формуванню позитивного іміджу міської влади, зміцненню взаємозв’язку між звичаями та традиціями поколінь, які впродовж попередніх століть виборювали волю і незалежність українського народу, розбудовували м. Черкаси, з нинішніми реаліями життя міської територіальної громади та здійсненню поступу в майбутнє нашого міста, вихованню в дітей та молоді почуття патріотизму і гордості за рідний край».

Однак департамент фінансової політки рекомендував доопрацювати цей проект рішення, виклавши у додатку свої зауваження.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору