Маньківщина і Драбівщина отримали нових голів РДА

22 квітня 2014, 15:11

18 квітня відбулося офіційне представлення голову Маньківської РДА Олександра Тарана і голову Драбівської РДА Сергія Повольцького.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Так, у залі засідань Маньківської районної державної адміністрації апарату та керівникам структурних підрозділів РДА, керівникам установ, підприємств, організацій, відповідних служб району, працівникам місцевих ЗМІ представили новопризначеного голову Маньківської райдержадміністрації Олександра Тарана.

Новий очільник району, рекомендований на цю посаду громадськістю, добре орієнтується у багатьох сферах життя краю, адже донині очолював сектор із цивільного захисту та оборонної роботи РДА. Під час виступу Олександр Таран ознайомив присутніх із програмою своєї діяльності на посаді голови районної державної адміністрації, озвучив основні напрямки та важливі питання в житті району, які потребують негайного вирішення. А також поділився своїм баченням щодо перспектив Маньківського краю.

По завершенню наради голова районної державної адміністрації Олександр Таран та голова районної ради Василь Онищук зустрілися з активістами Народної самооборони та Народної ради району, обговорили, за поданням народної ініціативи, низку питань щодо діяльності місцевої виконавчої влади.

Цього ж дня відбулося офіційне представлення голови райдержадміністрації Сергія Поволоцького активу району, а саме: керівникам районних організацій, установ, управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, а також приватним підприємцям.

Голова районної ради Володимир Дзега привітав нового очільника району з призначенням, побажавши йому успіхів в роботі, терпіння, підтримки з боку громади Драбівщини, а також наснаги у цей непростий для України час.

Сергій Поволоцький звернувся до присутніх з промовою, у якій подякував керівництву держави і області за високу довіру і зазначив, що докладе максимум зусиль задля процвітання та розвитку району. Він висловив сподівання на плідну співпрацю з керівниками організацій, сільськими головами, підприємцями та громадськістю району, закликавши їх до конструктивного діалогу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору