Мамалига підозрює колегу в шахрайстві

11 квітня 2014, 10:23

 

У 2007 році відбулося рейдерське захоплення ВАТ «Черкаський асфальтобетонний завод». Про це йдеться у схваленому на сесії міськради запиті депутата Володимира Мамалиги до прокурора області Віктора Миколенка, пише "Прочерк".

За словами Мамалиги, Черкаська міськрада володіє 50% акцій заводу. Право голосу від цього пакету акцій було використано для призначення в інтересах «інвесторів із сумнівною репутацією» голови правління Олексія Гужви та голови наглядової ради, депутат міської ради Ніни Набокіної. Відтоді в міськраді відсутня інформація про фінансову та господарську діяльність підприємства. Звіти до міськради не подаються, а територіальна громада не отримує прибутки до місцевого бюджету впродовж понад 6 років.

У порядок денний сесії міської ради від 27 березня було внесено питання про звіт голови наглядової ради підприємства Ніни Набокіної.

– Але громадянка Набокіна свідомо ігнорує відвідування пленарних засідань, тим самим позбавляючи міську раду змоги дізнатися інформацію про фінансову та господарську діяльність ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» в усному чи письмовому вигляді, – наголосив Володимир Володимирович.

У депутатському запиті Мамалига, припускаючи наявність у діях Набокіної ознак шахрайства, просить прокурора області дати розпорядження відповідним структурним підрозділам призначити перевірку із залученням фахівців і, у випадку виявлення порушень, розпочати кримінальне провадження.

Вгору