Мама навчила фіналістку черкаського конкурсу краси, як не реагувати на жарти про блондинок

19 квітня 2015, 10:55
JQfoB03zVxo

На фото: Тетяна Ярошенко, 19 років, Черкаський державний технологічний університет

Фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» Тетяна Ярошенко сумлінно студіює іноземні мови, упевнена у своїй красі та знає, як легко подолати будь-які стереотипи.

- Ти вперше братимеш участь у конкурсі краси. Які очікування? 

- Виграти не хочу. Точніше, не ставлю собі це за головну мету. Було б добре ввійти у трійку кращих. Цікава сама атмосфера, участь у майстер-класах, новий досвід та незабутні емоції. Я знаю собі ціну, тому плакати, якщо програю, не буду!

- А сама мріяла стати моделлю? 

- Ні, такої мрії ніколи не було. Хоча рідні й друзі постійно казали, що я така фотогенічна, варто спробувати себе в модельному бізнесі. Зараз трохи займаюсь у модельній школі. Подивимось, можливо, будуть цікаві пропозиції. А взагалі-то в дитинстві я мріяла поїхати в Діснейленд!

- Що в житті для тебе найголовніше? 

- Сім’я. Дуже хочу бути молодою мамою. Для мене важливо, щоб чоловік був надійним, любив наших дітей. Зовнішність не має значення, головне його вчинки та прагнення робити жінку щасливою. Я вірю в кохання! Адже маю чудовий приклад – стосунки моїх батьків.

SipbrG1UTG0

- Ти вважаєш себе красивою?

- Звичайно! Якщо я буду сумніватися у своїй красі, у своїх силах, то хто ж повірить, що я така насправді? Потрібно вміти правильно себе подати!

 - Чи дотримуєшся дієт? 

- Ніколи не сиділа на жодній дієті! Раніше взагалі їла все підряд. Зараз такого собі не дозволяю, просто ретельно стежу за правильним і здоровим харчуванням. Два роки займаюсь у тренажерному залі.

- Який фільм, на твою думку, повинен подивитися кожен хоч раз у своєму житті? 

- Точно не «50 відтінків сірого»! Щодо фільму важко відповісти. Нещодавно прочитала книгу Фредерика Бегбедера «Кохання живе три роки». Книга, що змусила задуматися… Скільки все-таки в житті дивних стереотипів! Якщо ти захочеш, щоб кохання жило вічно, так і буде! Усе залежить від нас.

- До речі, щодо стереотипів… Ти яскрава блондинка! Мабуть, часто жартують з приводу твого кольору волосся? 

- Справді, анекдотів про блондинок чимало! Але я навчилася на них взагалі не реагувати. У дитинстві мама повторювала мені дуже гарну фразу: «Не варто ставити всіх під одну гребінку!»

- Який найоригінальніший подарунок ти коли-небудь отримувала? 

- Подорож до Туреччини! Це було дуже неочікувано. Три тижні зустрічалася з хлопцем, була втомлена від навчання, в університеті багато завдань, якраз наближалась сесія. Тож він вирішив подбати про мій відпочинок. Це так романтично!

- Що збираєшся робити після закінчення університету? 

- Хочу відкрити власну школу для дітей, де вони вивчатимуть різні іноземні мови за спеціальними авторськими програмами. Дітей потрібно зацікавити, тоді вони будуть ходити до школи із задоволенням!

Поділитись

Коментарі

Вгору