Маленьких черкащан замість Діда Мороза забавлятиме Святий Миколай

18 грудня 2014, 18:12

1

Хоч обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, як і торік на Новий рік, у стадії ремонту, але новорічне свято маленьким черкащанам подарує. От тільки не покличе Діда Мороза зі Снігуронькою. Натомість діток забавлятимуть в українській традиції Святий Миколай, Янголи, Чорт, Коза та інші наші колоритні персонажі, інформує Черкаський край.

Директор облмуздрамтеатру Володимир Осипов повідомив, що театр вирішив повернувся до  традиційних новорічних інтермедій для дітей, які розгорталися у театрі до показу вистави на сцені. Новорічні дійства почнуться 19 грудня о 15 годині на театральній площі міста. Святий Миколай  прийматиме діток у своїй резиденції два дні поспіль. Черкаський театр, насамперед, бажає побачити усмішки та вогники щастя в очах діток із особливими потребами: переселенці, біженці, сироти…

Після вуличного дійства маленьких глядачів запросять до залу на перегляд казки «Дванадцять місяців або хранителі року». Ще один святковий сюрприз: виставу можна буде бачити й на вулиці, в прямій трансляції зі сцени на великий екран.

З 23 до 30 грудня двічі на день об 11:00 та о 13:00 театр запрошує дітей на перегляд  улюблених казок, які вибрано за результатами опитування юних глядачів: «Попелюшка» та «Дванадцять місяців».

У новому 2015 році свято для  маленьких театралів продовжиться з 2 до 7 січня виставами об 11:00 та о 13:00.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору