Маленькому черкащанину необхідно 5 тисяч євро для лікування в ізраїльській клініці

14 листопада 2016, 20:39

bezyimyannyij

Допомоги небайдужих потребує півторарічний Дениско з Черкас. У хлопчика вроджена вада серця. Торік дитина перенесла складну операцію, гроші для якої збирала вся країна. Втім, нещодавно стан малюка погіршився. Хлопчик став втрачати свідомість. Лікарі в Україні діагностувати хворобу не можуть. Допомогти маленькому Денису Гончаруку готові ізраїліські фахівці. Для цього родині потрібно зібрати 5 тисяч євро, інформує ЧСН.

Маленький Дениско обіймається з сестричкою Ксюшею. Вони люблять майструвати будиночки з «лего» і бавитися морськими мушлями. Хлопчик рухливий, допитливий і завжди усміхнений. Але коли дитина плаче або вередує, мама починає бити на сполох – каже: поганий настрій у синочка буває тільки тоді, коли болить серце.

В серпні цього року Дениско вперше зомлів після операції – розповідає мама. Приїхали дві бригади “швидкої”, малюка реанімували просто в машині. Добу хлопчик був у реанімації, потім його перевели до неврології. За три тижні напад повторився. Відтоді кожного тижня мама Оксана з синочком ходить до педіатра на огляд.

Надію вилікувати хлопчика дали ізраїльські лікарі. Втім потрібних 5-ти тисяч євро у матері, яка сама виховує двох дітей, немає. Бабуся Дениски слізно просить небайдужих людей допомогти і подарувати її онуку шанс на одужання.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку – 4731 2171 1120 2410 (Гончарук Оксана Іванівна), тел.: (066) 357 90 98.

Коментарі

Вгору