Маленька черкащанка, яка бореться з раком крові, потребує допомоги

21 травня 2019, 22:19

Маленька черкащнка, яка бореться з раком крові, потребує допомоги

Трирічна Надійка зі Шполи потребує грошової допомоги, щоб перемогти тяжку хворобу. Вже протягом року вона бореться із раком крові, пише "Вікка".

- Її подовжувача вистачає лише на кілька кроків від ліжка до дверей. А своїх братиків та сестричок вона чує лише через слухавку телефону. І так майже рік. Саме стільки Надійка бореться з раком крові. У три роки вона точно знає, що таке біль, самотність та боротьба за життя, − зазначила Вікторія Хамаза у соцмережі.

Напередодні дівчинка пережила важкий набряк мозку. Кілька днів балансувала на межі й виборола перемогу. Наразі Надійка прикута до ліжка, оскільки в нозі у неї стоїть катетер, через який вона отримує антибіотики. Попереду – останній блок хімії, а потім підтримуюча суха. Однак коштів на це у мами-одиначки немає.

Маленька черкащнка, яка бореться з раком крові, потребує допомоги

- Крім Надійки, у сім’ї ще троє чудових діточок. Жінка виховує їх сама. Кожен день лікування найменшої має свій кошторис: інколи це 200 гривень, інколи – всі 2000. Друзі, повірте, Надійка не підведе. Потрібно лише трохи нашої підтримки, − повідомила черкаська журналістка.

Реквізити: Банк "Аваль": 4149 5100 6179 8395.

Одержувач: Тишкевич Богдана Віталіївна.

Контактний номер мами: 068 967 37 70.

Читайте такожСерце з Індії та людська небайдужість врятували 17-річного черкащанина.

Коментарі

Вгору