Макаревич знову скасував концерт у Черкасах

18 листопада 2014, 16:12

53f1a5d812819_image1-636x477

Концерт російського музиканта Андрія Макаревича, що мав відбутися 3 грудня в Палаці культури «Дружба народів» в Черкасах, скасовано.

Про це «Новинам Черкащини» повідомив менеджер Андрія Макаревича Антон Чернін.

– Концерту не буде. Тільки сьогодні його скасували – у зв’язку зі станом здоров’я артиста. Можливо, перенесемо на наступну осінь. Раніше, ніж через рік, він точно не приїде, – повідомив Антон Чернін.

Разом з тим, у касах палацу культури та інтернет-касах про скасування концерту не знають і досі продовжують продавати квитки. Квитки на концерт коштують від 450 до 1000 гривень, більша частина з них вже продана.

– У разі скасування концерту можна буде повернути гроші за вартістю квитка безпосередньо на касі, – повідомили в ПК «Дружба народів».

Андрій Макаревич скасовує свій концертний тур із програмою "LOVE" по Україні не вперше. У жовтні він повідомив, що переносить свої виступи на початок весни 2015 року у зв’язку зі станом здоров’я. Однак і навесні, судячи з усього, чекати на візит артиста не доведеться.

Нагадаємо, у березні цього року міський голова Черкас Сергій Одарич (на той час – у відставці) запропонував зробити Макаревича почесним громадянином Черкас.

– За заслуги у відстоюванні незалежності й територіальної цілісності України, за багаторічне відстоювання принципів свободи і гідності Людини та з нагоди 60-річчя – присвоїти звання Почесного громадянина міста Черкаси Макаревичу Андрію. І запропонувати переїхати до Черкас для подальшого життя і творчості, – пропонував тоді Сергій Одарич. Однак, ставши знову міським головою, свою пропозицію так і не реалізував.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору