Майже 800 черкащан звернулись до травмпункту через отримані зимові травми

07 лютого 2018, 09:54

Через нерозчищені дороги та тротуари постраждали вже 783 людини. Така кількість зафіксована з 18 січня і по 5 лютого,пише Інфоміст з посиланням на завідувача міського травматологічного пункту лікарні №3 ШМД Віталія Григор’єва.

Усього з часу "великої негоди" 18 січня до травмпункту звернулося 1028 людей, переважна більшість з яких – з вуличними травмами. Найбільше серед травмованих зафіксували людей із переломами.

– У цей період ми працювали з подвійним, а то й із потрійним навантаженням. Адже наш персонал не розрахований на таку кількість людей. Середньостатистична кількість пацієнтів у рік – 25 людей за добу. Для нас дуже важливо, щоб люди не скупчувалися у палатах. У сучасній травматології важливо робити відразу операцію. Тож у відділенні "залежаних" не було. Завжди були вільні місця. Допомога надавалася адекватно та контрольовано. Незадоволених людей, скажімо так, не було, – розповів Віталій Григор’єв.

Колектив травмпункту працює цілодобово з будь-якою кількістю пацієнтів – обслуговує, проводить операції.

– Коли лягаєш спати о пів на третю ночі, бо оперуєш, а прокидаєшся десь о 6 ранку – це важкувато і так кожного дня. У відділенні дівчата плачуть, розриваються, але виконують свою роботу. Ми стараємося стимулювати лікарів і персонал, знаходити сили, ресурси, – поділився завідувач.

Галина сказав:

И никто за это не ответит………………Депутатов от дома до ступенек обл. и гор. совета машины подвозят……….Им какое дело до того ,что в городе ходить нельзя……….За места бьются только свои!!!!!!!!!!!!!

Вгору