Майже 350 бійців АТО Черкащини виявили бажання оздоровитися

07 березня 2016, 20:08

48c4f9d-armija-ukrajina-shevron-dsc-7954_628x420

Цього року 346 АТОвців потребують санаторно-курортного лікування. Про це під час засідання Центру допомоги учасникам АТО під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля повідомив директор Департаменту соціального захисту ОДА Руслан Чикало. Він зауважив, що торік в області оздоровилися 114 учасників АТО, санаторні путівки яким придбали за державний кошт.

Цих бійців оздоровили у 14 санаторіях України. Найбільше учасників АТО направили на оздоровлення з Умані, Черкас, Золотоноші та Чигиринського району. З Канева ж та Катеринопільщини торік не оздоровився жоден АТОвець.

Крім того, на Черкащині завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів у санаторії «Мошногір’я» оздоровилися 23 бійців АТО. Зокрема четверо з Черкас, 7 з Черкаського району, 5 з Лисянщини, три шполянина та по одному АТОвцю з Городищенського, Кам’янського, Монастирищенського та Катеринопільського районів. Також на Маньківщині для воїнів АТО та матері загиблого військовослужбовця придбали 6 путівок на 30,6 тис грн., а на Чорнобаївщині закупили дві путівки за кошти місцевого бюджету на 8 тис грн.

– Показовою у цьому напрямку є робота Умані, де за кошти міського цільового фонду по мобілізації придбали 3 санаторно-курортні путівки для учасників АТО до Клінічного санаторію «Хмільник» та ще 10 бійців за спонсорські кошти отримали безоплатне санаторно-курортне лікування в санаторії «Родон», що у місті Хмільник, – відзначив Руслан Чикало.

Віталій Коваль зауважив, що цьогоріч з обласного бюджету для санаторно-курортного лікування АТОвців передбачено 500 тисяч гривень. Водночас він дав доручення звернутися до районів та міст області з рекомендацією додатково виділити кошти з місцевих бюджетів на зазначені цілі.

Нагадаємо, для отримання путівки воїнам необхідно звернутися до місцевих управлінь соціального захисту населення із заявою, копією посвідчення, медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о, та документом, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору