Майже 2,5 тисячі черкасців прибирали місто під час суботника

14 квітня 2014, 10:40

 

У суботу, 12 квітня, у Черкасах відбувся день благоустрою, санітарної очистки та озеленення території міста. Таке генеральне прибирання традиційно відбувається щовесни в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», що триває впродовж березня-квітня.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської мііської ради.

Начальник комунального відділу управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Ірина Попкова розповіла, що у загальноміському суботнику взяли участь близько 2,5 тисяч черкасців. Це – дещо менше, ніж було в минулі роки, враховуючи несприятливі погодні умови. Зокрема, низьку температуру повітря, яка трималась впродовж усього дня, дощ та холодний вітер.

До речі, працівники Черкаської міської ради теж активно долучились до прибирання рідного міста. Адже за кожним департаментом була закріплена відповідна територія.

– Велика робота з розчищення міських територій від сміття була проведена комунальними підприємствами: Службами утримання будинків, «Черкасиводоканал»», «Черкаською ТЕЦ», «Черкаською службою чистоти», «Черкаситеплокомуненерго», підрядними організаціями, які забезпечили усю необхідну техніку та інвентар. Також на суботник вийшли працівники різноманітних організацій та установ Черкас, а також небайдужі містяни. Зокрема, під час спільного прибирання були упорядковані як прилеглі території поруч з організаціями та закладами різної форми власності, житловими будинками, так і безгосподарні земельні ділянки, які нерідко стають місцем скупчення несанкціонованих сміттєзвалищ, – відзначає Ірина Олександрівна.

За її словами, впродовж 12 квітня спільними зусиллями було ліквідовано близько сімдесяти стихійних сміттєзвалищ, вивезено більше чотирьох тисяч кубометрів сміття. Також на території міста в рамках проведення місячника з благоустрою вже висаджено 821 дерево та 374 кущі, облаштовано 11 тисяч квадратних метрів газонів та квітників, прибрано території десяти міських кладовищ.

– І хоча нині можна з впевненістю сказати, що Черкаси стали значно чистішими. Проте ще зарано завершувати відповідну роботу. Адже все ж у місті ще достатньо місць, де не завадило б генеральне прибирання. До того ж місячник з благоустрою ще триває і не обмежується якоюсь конкретною датою. Тож запрошуємо жителів Черкас, а також керівників підприємств, організацій, установ та закладів міста прибрати поблизу своїх домоволодінь, установ та на прилеглих територіях. Тоді як міська влада спільно з комунальними підприємствами міста забезпечить усю необхідну техніку для вивезення зібраного сміття, – відзначила Ірина Попкова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору